APARTmány benecko

APARTMÁNY BENECKO představuje exkluzivní komplex horských apartmánů určený pro rekreaci v bezprostřední blízkosti oblíbených sjezdovek. Celý projekt je posazen uprostřed panenské krkonošské přírody s vynikající dostupností a dostatkem služeb v okolí. Benecko nabízí ideální podmínky pro lyžaře všech úrovní a také pro rodiny s dětmi. V okolí Benecka se nachází více než 50km velmi dobře upravovaných běžeckých tratí, které se v létě proměňují na cyklotrasy.

Tento projekt nabízí velké množství zázemí jako wellness, tělocvičnu, lyžárnu s kolárnou a posezení ve společných prostorách. V ceně apartmánu je vždy zahrnuto vyhrazené parkovací stání a samostatný sklep. Majitelé navíc mohou v době své nepřítomnosti apartmány pronajímat.

Základní informace

lokalita

Benecko

architektonické studio

Reaktor studio

plánované dokončení

září 2023

celkem m2

2600 m2

počet podlaží

4

apartmány

1+kk, 2+kk, 3+kk

sklep, parkování

ano

wellness

ano

výtah

ano

tělocvična

ano

VYBAVENÍ A SLUŽBY

Wellness s vířivou vanou

Pro dokonalou relaxaci projekt nabízí wellness s vířivou vanou a odpočinkovou zónou.

posilovna a tělocvična

Projekt nabízí prostornou tělocvičnu, jejíž součástí bude posilovna s několika posilovacími stroji.

dětské hřiště

Majitelé budou mít k dispozici přírodní dětské hřiště, kde se budou moci realizovat ti nejmenší.

Výtah

Budova je vybavena výtahem pro pohodlné dopravování věcí a zavazadel budovou.

úklidová služba

Projekt nabízí úklidové služby apartmánu, abyste mohli vždy přijet do čistého a připraveného apartmánu.

Pronájem apartmánů

Specializovaná společnost je schopna zajistit kompletní servis spojený s pronájmem apartmánu v době, kdy nejsou jeho majitelé přítomni.

REZIDENční salónek

Ve vstupní hale bude vybudován salónek pro setkávání majitelů apartmánů.

Parkovací stání a sklep

V ceně každého apartmánu je zahrnuto parkovací stání a samostatný sklep.

DESIGN a STANDARDY

Vysoká kvalita použitých materiálů, jejich kombinace, značkové zařizovací předměty, moderní vzhled a praktičnost, dávají prostor vyniknout charakteru a smyslu pro detail.

Dřevěná fasáda z výběrového cedru v nejvyšší kvalitě a precizním provedení celé stavby vytváří ojedinělý projekt uprostřed krkonošské přírody a přitom v dostupnosti všech služeb.

Kvalitní, designové interiérové prvky jsou součástí vybavení apartmánů již ve standardu – vícevrstvá dřevěná podlaha, kvalitní dveře CPL laminát, sanita Laufen, velkoformátová italská dlažba a rektifikované obklady.

Slovo architekta

“Projekt Apartmány Benecko shledáváme jako jedinečný hned z několika důvodů. Projekt se nachází uprostřed Krkonošské přírody, kde jsme se snažili přizpůsobit materiály v souladu s horami a okolním prostředím. Naším cílem bylo nenarušit stávajícího genia loci a proto byla jasnou volbou hmotová koncepce kvalitní dřevěné fasády, která velmi dobře zapadá do okolního enviromentu. Dalšími použitými materiály jsou kámen a plech, které již v horském prostředí zdomácněly. Jako základní princip jsme zvolili přirozené působení stavby v prostředí, bez výrazně členěných fasád a kombinací různých materiálů.

Celá budova je navržena tak, aby splnila přání i těch nejnáročnějších klientů. Kladli jsme důraz na to, aby každý apartmán měl svůj vlastní balkón, díky kterému mohou budoucí majitelé plnohodnotně nasávat klidnou atmosféru Krkonošské přírody. Některé apartmány disponují velkými terasami nebo předzahrádkami, které ještě více umocňují pohodu a soukromí při relaxaci. Komplex je vybaven dalšími přednostmi jako je wellness nebo tělocvična, čímž se řadí mezi přední projekty v Krkonoších.

Věříme, že se nám podařilo vytvořit unikátní stavbu v Krkonoších, která má rozhodně co nabídnout z pohledu exteriéru, interiérů a okolní přírody.”

Ing. arch. Jakub Heidler,  Ing. arch. Jan Kačer,  Ing. arch. Tomáš Krč, Ing. arch. Vojtěch Rýzner, Ing. arch. Kateřina Klapková